HC Rožnov - HC Krnov (3:10)

14.01.2012 23:05

Šest kol trvala vítězná šňůra hokejistů Rožnova. Úctyhodnou sérii zastavil až vedoucí tým krajské ligy Krnov.

První polovina úvodní třetiny byl poměrně vyrovnaná, šance se střídaly na obou stranách. V 8. minutě hrál domácí Rožnov v bílých dresech přesilovku, ale branku hostů vážněji neohrozil. Ve 12. minutě, v době, kdy oba týmy střídali, poslal Tošenovjan puk z půlky hřiště na Hnilicovu bránu a ten k překvapení všech skončil v síti. Náhodný gól rožnovské hokejisty nezlomil. O tři minuty později měli znovu početní převahu a tentokrát ji dokázali využít. Tejkl tečoval Lyčkovu střelu od modré a bylo to 1:1. Radost domácích mohla být o chvíli později ještě větší. Do šance se dostal Madigár, ale jeho ránu zastavila tyč. Závěr této první třetiny pak patřil Krnovu. V 19. minutě poslal znovu hosty do vedení Weiss. Na začátku 20. minuty byl vyloučen Tejkl a Krnovu stačilo jen pár sekund k využití přesilovky. Na 1:3 upravil skóre Kubík.

Také v dalších dvou třetinách byli hosté lepší a Rožnov nakonec podlehl Krnovu 3:10. V tabulce krajské ligy je čtvrtý a dalším kole v sobotu 21. ledna hostí pátý Horní Benešov.